W 25 kolejce rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi Kotwica Kołobrzeg pokonała na własnym boisku Unię Solec Kujawski 2:0.  Obecnie jesteśmy na 4 miejscu w ligowej tabeli ze startą do lidera 7 punktów do lidera Świtu Skolwin.
Kołobrzeżanie od początku spotkania atakowali i co chwilę stwarzali sobie dobre okazje do zdobycia bramki. Pierwszą z nich miał Ołeh Majik, lecz jego uderzenie trafiło w poprzeczkę. W 16 minucie Krzysztof Wołkowicz otrzymał doskonałe podanie od Majika i precyzyjnym lobem pokonał bramkarza gości. Jeszcze przed przerwą biało-niebiescy stworzyli sobie kilka dobrych okazji do podwyższenia rezultatu, niestety w kluczowych momentach brakowało skutecznego wykończenia. Druga odsłona tego pojedynku wyglądała nieco inaczej. Walcząca o utrzymanie w lidze drużyna Unii Solec Kujawski zagrała zdecydowanie odważniej i momentami spychała kołobrzeżan do głębokiej defensywy. Jednak końcowe fragmenty meczu należały ponownie do Kotwicy. W 85 minucie wprowadzony na boisko po przerwie Łukasz Włodarczyk uderzeniem głową pokonał bramkarza gości i ustalił wynik meczu na 2:0 dla Kotwicy.. Najbliższy mecz zagramy już we wtorek 1 maja na wyjeździe. Naszym rywalem będą rezerwy Pogoni Szczecin.