Piłkarska Kotwica Kołobrzeg w ramach 27 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi wysoko przegrała wyjazdowy mecz ze Świtem Skolwin 0:3. Tym samym szanse awansu do 2 ligi stały się już tylko matematyczne.
Mecz był jednostronnym widowiskiem. Piłkarze Świtu dominowali nad kołobrzeżanami w każdym aspekcie futbolowego rzemiosła, a potwierdzeniem tego może być fakt, że biało-niebiescy przez całe 90 minut nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę przeciwnika. Zespół Kotwicy po tej przegranej zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli mając już 13 punktów straty do lidera. Trzeba jednak zauważyć, że nasz zespół znalazł się w głębszym kryzysie ponieważ w na 5 rozegranych ostatnio spotkań przegrał 4. Do końca rozgrywek pozostało jeszcze 7 kolejek więc będzie sporo okazji do podreperowania swojego konta punktowego, a także wizerunku. Następny mecz ligowy Kotwica zagra na własnym boisku. W sobotę przeciwnikiem będzie Sokół Kleczew. Wcześniej jednak, bo środę, biało-niebiescy zagrają kolejny mecz o Puchar Polski. Na stadionie miejskim podejmować będziemy IV-ligowy Gryf Polanów.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn