Znakomicie spisały się piłkarki z Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg. W meczu 18 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi pokonały na własnym terenie drużynę Stilonu Gorzów 3:1.
Kołobrzeżanki tym razem zaprezentowały się z jak najlepszej strony. Grały z dużym zaangażowaniem i bezbłędnie realizowały założenia taktyczne nakreślone przez trenera Łukasza Krymowskiego. Grały przede wszystkim solidnie w obronie, a kiedy nadarzyła się okazja przestępowały do kontrataków. Pierwsza połowa rozpoczęła się po myśli naszych zawodniczek. Już w 5 minucie meczu do bramki Stilonu trafiła Kinga Kosakowska. Po stracie gola rywalki szybko zabrały się do odrabiania strat i przyniosło to efekt w 9 minucie meczu kiedy to skutecznie wykorzystały rzut karny. Utrata bramki nie zdeprymowała naszych dziewcząt. Po kolejnej kontrze w 32 minucie Kornelia Bińczyk strzelając gola na 2:1. Po przerwie w 54 minucie do siatki Stilonu Gorzów trafiła jeszcze Natalia Fidos ustalając wynik spotkania na 3:1. Od tego momentu kołobrzeżanki zwolniły nieco tempo i spokojnie kontrolowały wydarzenia na boisku aż do końca meczu. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że mecz w pierwszej rundzie nasze piłkarki przegrały z Gorzowem 1:4. Najbliższe spotkanie ligowe Kotwica rozegra na wyjeździe. W niedzielę 27 maja zmierzy się z zespołem KKP Chełmża.