Zawodnicy Miejskiego Klubu Pływackiego Kołobrzeg mają gorący okres startowy, tym razem walczyli w Finale Grand Prix Woj Zachodniopomorskiego i Lubuskiego Szkół Gimnazjalnych w Szczecinie.
Swoją wysoką dyspozycję potwierdziła Weronika Mrożek, która w dwóch startach zajmowała czołowe lokaty. Na 200m stylem grzbietowym była pierwsza, a na 400 m dowolnym druga.  Wysokie pozycje z poprzednich edycji spowodowały, że Weronika została najlepszą zawodniczką rocznika 2004 Grand Prix Woj Zachodniopomorskiego i Lubuskiego. Koleżanki klubowe także nie zawiodły. Gabriela Ławrynowicz dwa razy była druga na dystansach 50 stylem motylkowym i 200 stylem zmiennym. Małgorzata Mielcarek zajęła drugie i czwarte miejsce odpowiednio na 200 m zmiennym i 50 m motylkowym.
Wśród chłopców najlepsze wyniki osiągał Kacper Kolańczyk, który był drugi na 50m stylem motylkowym i czwarty na 20m zmiennym. W końcowej klasyfikacji Kacper zajął trzecie miejsce wśród chłopców rocznika 2002. Wkrótce przed naszymi pływakami najważniejsza impreza sezonu czyli Mistrzostwa Polski.