Zawodnicy Miejskiego Klubu Pływackiego Kołobrzeg mają gorący okres startowy, tym razem walczyli w Finale Grand Prix Woj Zachodniopomorskiego i Lubuskiego Szkół Gimnazjalnych w Szczecinie.
Swoją wysoką dyspozycję potwierdziła Weronika Mrożek, która w dwóch startach zajmowała czołowe lokaty. Na 200m stylem grzbietowym była pierwsza, a na 400 m dowolnym druga.  Wysokie pozycje z poprzednich edycji spowodowały, że Weronika została najlepszą zawodniczką rocznika 2004 Grand Prix Woj Zachodniopomorskiego i Lubuskiego. Koleżanki klubowe także nie zawiodły. Gabriela Ławrynowicz dwa razy była druga na dystansach 50 stylem motylkowym i 200 stylem zmiennym. Małgorzata Mielcarek zajęła drugie i czwarte miejsce odpowiednio na 200 m zmiennym i 50 m motylkowym.
Wśród chłopców najlepsze wyniki osiągał Kacper Kolańczyk, który był drugi na 50m stylem motylkowym i czwarty na 20m zmiennym. W końcowej klasyfikacji Kacper zajął trzecie miejsce wśród chłopców rocznika 2002. Wkrótce przed naszymi pływakami najważniejsza impreza sezonu czyli Mistrzostwa Polski.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook