×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Europoseł Czesław Hoc informuje: - Ponownie, radosna i budująca informacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki dla Kołobrzegu w dziedzinie rozwoju infrastruktury sportowej i promowania sportu w szkole. Oto, po dofinasowaniu budowy Stadionu Lekkoatletycznego w kwocie 3 mln zł, następne dwa projekty otrzymały dofinasowanie: 1/ Budowa sali gimnastycznej przy SP nr 3 – 1.688.800,00 zł oraz 2/Przebudowa Euroboiska, przy ul. Łopuskiego – 1.045.700,00 zł. 
- Wspólnie z Panem Posłem, wiceministrem Pawłem Szefernakerem jesteśmy bardzo zadowoleni z powodu konstruktywnych decyzji Departamentu Infrastruktury Sportowej w Ministerstwie Sportu i Turystyki dla rozwoju i propagowania sportu w Gminie Miasta Kołobrzeg. Jednocześnie zapewniamy o naszej stałej trosce w kwestiach rozwoju infrastruktury sportowej i stwarzaniu dobrych warunków dla popularyzowania kultury fizycznej dla wszystkich mieszkańców Kołobrzegu i regionu - dodaje Czesław Hoc z PiS.
 
 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook