×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Obchodzony dzisiaj Dzień Dziecka okazał się doskonałą okazją do otwarcia nowego placu zabaw przy Campingu Baltic. - Wystartujemy w konkurencji "Mister plac zabaw" - żartował Janusz Lubiński, dzierżawca obiektu.
 
Na Campingu Baltic wystartował dziś nowy plac zabaw. Kamping od lat zdobywa najwyższe tytuły przyznawane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu. W zeszłym roku był to tytuł Super Mister Camping. Ale jego dzierżawca przyznaje, że najmłodsi goście musieli się trochę naczekać na takie atrakcje.   
 
Uroczystego otwarcia placu zabaw dokonały przedszkolaki z Różanego Dworku na Ogrodach. Plac składa się z kolorowych wymyślnych zjeżdżalni, huśtawek, karuzeli, piaskownicy, ścianki wspinaczkowej, ale przede wszystkim urządzenia zamontowano na miękkiej bezpiecznej nawierzchni. Po symbolicznym przecięciu wstęgi dzieci od razu zabrały się do zabawy. 
 
 
Na otwarciu placu zabaw nie zabrakło prezydentów Janusza Gromka i Jacka Woźniaka, którzy dopytywali dzierżawcę o szczegóły tej inwestycji. Być może w przyszłości w Kołobrzegu pojawi się podobny ogólnodostępny plac zabaw.

[hdvs videoid=3546]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn