×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Po krótkiej zimowej przerwie, nasi żeglarze rozpoczęli żeglowanie. W dniach 13-20 marca, grupa 12 dzieci z Uczniowskiego Klubu Żeglarskiego "Błękitni" wzięła udział w treningowym zgrupowaniu żeglarskim. Zajęcia  szkoleniowe odbywały się na akwenie redy hiszpańskiego portu Palamos nad Morzem Śródziemnym.


Szkolenie praktyczne ukierunkowane było na: przygotowanie jachtu do żeglugi, manewrowanie jachtem typu Optimist oraz ćwiczebne biegi regatowe. Sprzyjające warunki pogodowe wiatr od 1 do 6 stopni Beauforta, temperatura do 20 stopni Celcjusza, pozwoliły na maksymalne wykorzystanie czasu żeglowania po Morzu Śródziemnym. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie okolicznych miejscowości w tym największego miasta regionu - Barcelony. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook