Strażnicy graniczni z Kołobrzegu i Władysławowa 21 spotkali się z młodzieżą szkolną, by przedstawić jej możliwości, jakie daje służba w Morskim Oddziale Straży Granicznej.

Podczas „Dni otwartych” w Zespole Szkół Morskich w Darłowie funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu zapoznawali zainteresowane osoby z procedurami naboru do formacji oraz wymaganiami stawianymi kandydatom do służby w Straży Granicznej. Zaprezentowali również sprzęt wykorzystywany w codziennych działaniach. W promocji udział wzięło ponad 500 uczniów szkół, głównie z powiatu sławieńskiego i koszalińskiego. „Dni otwarte” odbyły się także w Liceum Służb Mundurowych w Pucku, gdzie pojawili się funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej we Władysławowie. W wydarzeniu uczestniczyło około 150 uczniów i absolwentów szkoły.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn