6 kandydatów przystąpiło do egzaminów, które w ramach drugiego etapu postępowania kwalifikacyjnego 6 maja odbyły się w Komendzie Morskiego Oddziału Straży Granicznej.

Po sprawdzeniu wiedzy ogólnej, znajomości języka obcego i sprawności fizycznej z każdym kandydatem została przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Pozytywną ocenę otrzymało 5 mężczyzn i kobieta. Teraz kandydaci zostaną skierowani do komisji lekarskiej, która określi ich zdolność do służby. Rekrutację nadzorowała komisja egzaminacyjna składająca się z funkcjonariuszy MOSG i przedstawiciela Biura Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej.

Morski Oddział Straży Granicznej wciąż prowadzi nabór chętnych do służby. Łącznie w tym roku zamierza przyjąć 75 funkcjonariuszy. Dokumenty aplikacyjne można składać w Komendzie MOSG w Gdańsku oraz w jednostkach Straży Granicznej w Świnoujściu, Rewalu, Szczecinie, Kołobrzegu, Darłowie, Ustce, Władysławowie, Elblągu i Krynicy Morskiej. Informacje na temat naboru zamieszczone są na stronie internetowej oddziału w zakładce „Rekrutacja do służby w MOSG”. O naborze można również porozmawiać, dzwoniąc pod nr 58/524-24-24. Dla usprawnienia rekrutacji powołano koordynatorów do spraw naboru do służby. Kandydaci z województwa zachodniopomorskiego mogą kontaktować się pod numerem tel. 721-961-599, z pozostałych województw pod numerem 797-337-256.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn