Gminne Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji (GOSTiR) w Dźwirzynie wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich "Gospodynie w Niekaninie" i Przyjaciółmi zapraszają na wspólny rowerowy rajd po gminie.

Rajd rowerowy będzie rywalizacją w konkursie "Rowerowa Stolica Polski 2024". Mieszkańcy gminy uczestniczą w tej rywalizacji w ramach projektu o nazwie "Od wschodu do zachodu gminy, wspólnie kilometry rywalizacji kręcimy". Konkurs "Rowerowa Stolica Polski 2024" rozpoczyna się już 1 czerwca 2024 r. Dlatego też nasz projekt startuje w dniu 2 czerwca br. Zabawa rozpocznie się w Niekaninie o godzinie 10:00.

Zbiórka na boisku sportowym w Niekaninie. Udział w rajdzie będzie świetną okazją do zapoznania się z pięknymi zakątkami naszej gminy. Po zakończeniu rajdu organizatorzy zapraszają na wspólnego grilla. Każdy z uczestników otrzyma "Pakiet Startowy"

. Dodatkowe informacje: Ewelina Borkowska, tel. 605 166 430.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn