Regionalne Centrum Kultury zaprasza 23 maja w niedzielę o godzinie 12. na scenę plenerową RCK, gdzie odbędzie się spektakl „Odkrywcy” w wykonaniu Teatru Fuzja z Poznania.

Teatr Fuzja zaprasza wszystkich najmłodszych na wyjątkową podróż w spektaklu „Odkrywcy”. Spektakl zabierze dzieci w szaloną przygodę, w trakcie której będziemy odkrywać różne sekrety, tropić dziwne sprawy, przeżywać przygody, w trakcie których trzeba będzie wykazać się nie lada sprytem. Dzieci również dowiedzą się, w jaki sposób trzeba przygotować się do podróży tak, by była ona bezpieczna. "Odkrywcy" to spektakl, w którym dzieci razem z głównymi bohaterami przemierzają świat i współtworzą niektóre sytuacje. Wartka akcja, wesołe piosenki i wspólne animacje sprawiają, że dzieci nie tylko się bawią, ale także dowiadują się różnych ciekawostek.

Spektakl o charakterze edukacyjnym skierowany do dzieci najmłodszych (4-99 lat), zawiera elementy animacyjno-interaktywne.

Inscenizacja, scenariusz, reżyseria: Anna i Tomasz Rozmianiec, Jakub Woźniak.

Piosenki: Artur "Sosen" Klimaszewski.

Teatr Fuzja jest poznańskim teatrem alternatywnym. Rozpoczął swoją działalność w 2006 r. Liderami i założycielami są reżyserzy i aktorzy – Anna i Tomasz Rozmianiec. Fuzja ruchu, dźwięku, obrazu, rytmu i słowa, to język teatru, w którym zespół realizuje się najpełniej.

Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn