Regionalne Centrum Kultury zaprasza zespoły do wzięcia udziału w Przeglądzie zorientowanym na niezależną scenę rockową w mieście. Wydarzenie uświetni koncert zespołu Sztywny Pal Azji.

Grasz w lokalnym zespole? Tworzysz „do szuflady” i szukasz okazji, by wreszcie wystąpić z własnym materiałem na żywo przed publiką? Nic prostszego! Zgłoś się do nas i weź udział w Przeglądzie zorientowanym na niezależną scenę rockową w mieście!

IX Regionalny Przegląd Zespołów Rockowych „RoCK Festiwal” już 26 czerwca. Wydarzenie uświetni koncert zespołu Sztywny Pal Azji. W tegorocznej edycji, specjalnie dla kołobrzeskich kapel, przygotowaliśmy nagrodę niespodziankę, dlatego tym bardziej zachęcamy młode zespoły do wyjścia „z garażu” prosto na scenę plenerową RCK. Do wygrania 1000 zł oraz występ na głównej scenie podczas XI RoCK Festiwalu w dniu 21 sierpnia w Amfiteatrze.

26.06.2021 (sobota), scena plenerowa RCK, ul. Solna 1

Start: 17:00

Koncert: 20:00

Wstęp wolny.

Zespół chcący wziąć udział w konkursie zobowiązany jest do wypełnienia karty zgłoszeniowej i dostarczenia jej wraz z czterema utworami muzycznymi (CD lub pliki mp3) do dnia 7 czerwca 2021 roku na adres: Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta, ul. Solna 1, 78-100 Kołobrzeg lub mailowo: animacja@rck.kolobrzeg.eu

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn