Podczas rozpoczynającego się weekendu na mieszkańców i turystów czeka wiele atrakcji.  Już dzisiaj rusza Festiwal Sea of Art i The Other Side of the Sun czyli mini Sunrise 2021.

Dzisiaj w południe rozpoczął  się II Festiwal Artystów ulicy Sea of Art. I to jest już drugi lipcowy weekend, podczas którego można  oglądać artystów w plenerze.  Dzisiaj o 12, w sobotę i niedzielę o 12 i 16 na placu przy Latarni Morskiej odbywać się będą interaktywne zabawy i spektakle dla dzieci. 

Z kolei wieczorem w piątek i sobotę aktorzy zapraszają na Skwer Pionierów. Dzisiaj o 21.40 wystąpią aktorzy teatru Fuzja ze spektaklem „Blackout”, a w sobotę o 22 spektakl "Poza czasem" Teatru Akt.  W niedzielę także o 22 ale tym razem w porcie pasażerskim spektakl "Świniopolis" Teatru Biuro Podróży.

Także dzisiaj rusza The Other Side of the Sun. To do Podczela po rocznej przerwie wraca Festiwal Sunrise w małym wydaniu. Tym razem przy dwóch festiwalowych scenach bawić się może 5 tysięcy uczestników. 

Zupełnie inna muzyka towarzyszyć będzie mieszkańcom i turystom, którzy w sobotę o godzinie 11 pojawią się w Parku Koncertów Porannych przy ul. Towarowej. Tym razem w ramach cyklu Porannych Koncertów Kameralnych wystąpi ”Giovane Ensemble”, zespół kameralny stworzony z młodych uzdolnionych smyczkowców Filharmonii Koszalińskiej.

Natomiast w sobotę na Stadionie Miejskim odbędzie się 3 Memoriał Zbigniewa Sylwesiuka. W ramach memoriału odbędzie się turniej piłki nożnej. O 14.30 nastąpi otwarcie wystawy Muzeum Kotwicy. Oficjalne otwarcie turnieju o godzinie 16. 

Komentarze  
0 # wir 2021-07-23 22:01
Przybywajcie wirus już tam jest
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook