Już jutro rozpoczyna się The Other Side Of The Sun, czyli wydarzenie, które w tym roku odbędzie się zamiast Festiwalu Sunrise. Dzisiaj sprawdziliśmy, jak do tego wydarzenia przygotowane są służby.

W zabezpieczeniu terenu wydarzenia oraz miasta, będzie brało udział ogółem 104 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu oraz 62 funkcjonariuszy wsparcia.

W działania kołobrzeskiej Komendy zaanagażowani zostaną również funkcjonariusze oddziałów prewencji policji ze Szczecina, adaptacji zawodowej, czy przewodnicy psów służbowych, ale również Żandarmeria Wojskowa, Straż Granicza i Straż Miejska.

Impreza rozpoczyna się jutro i potrwa do niedzieli nad ranem. W tym roku może w niej wziąć udział maksymalnie 5 tysięcy osób.

 

Komentarze  
+9 # mariuszp 2021-07-22 21:56
A czy sanepid gotowy na wysyp wirusa. Wg modelu matematycznego to na tej imprezie będzie ok 25 osób zakażonych. Ciekawe ilu zarażą i czy Kołobrzeg nie będzie największym epicentrum pandemii za tydzień. Co na to organizator to nie pytam bo dla niego liczy się tylko mamona, a już go nie obchodzi ile ludzi umrze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # Nik 2021-07-23 14:29
Brawo magistrat brawo organizator czy jakoś tam ...... Jedna wielka katastrofa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # dla dzieci dobra 2021-07-23 16:49
Dobrze że jest ten festyn wał
Chacia służby bywają gotowe

Inaszej gotowością jakowas
Nie zaprzatalyby sobie hlowe

Nie ma więc tukej tego złego co
Wyszłoby na jeszcze gorszego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Kuracjuszka 2021-07-23 21:19
Przyjechałam do "uzdrowiska" Kołobrzeg , żeby odpocząć w spokoju , a tu zastałam chamskie rykowisko jak u Owsiaka .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook