Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu, Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe Vigor oraz Szkoła Tańca VSDS Kołobrzeg zapraszają na IV Ogólnopolski Turniej Tańca "Kołobrzeski Konkret Taneczny" o Puchar Prezydenta Miasta.

Turniej ma na celu popularyzację amatorskich zespołów tanecznych z całej Polski, promowanie dziecięcej i młodzieżowej twórczości tanecznej oraz rozwijanie talentów estradowych. Jest to wspaniała okazja do wymiany pomysłów oraz doświadczeń w zakresie pracy z zespołami, konfrontacji umiejętności tanecznych, a także promowania tańca jako formy aktywności sportowej.

Prezentacje w kategoriach taniec współczesny, waacking, freestyle oraz hip hop oceni topowe jury w składzie: Milena Chwiłka (Poznań), Pawel Sokół Sokołowski (Gdańsk), Paweł Zielski (Szczecin). Turniej poprowadzi Dziarsky (Kołobrzeg), a o najlepszą muzykę w kategoriach hip hop zadba Dj Bizon (Piła). Podczas oczekiwania na rozdanie nagród specjalnie dla uczestników turnieju wystąpi dobrze znany kołobrzeskiej widowni Majlos.

W tym roku na scenie RCK zaprezentują się tancerze m.in. z Koszalina, Szczecina, Wolsztyna, Gdańska, Poznania, Kołobrzegu, Karpicka, Suchego Lasu, Darłowa. Wydarzenia wspierane jest przez wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu.

Oficjalnie otwarcie turnieju nastąpi 18 czerwca o godz.10:00.

I blok 10:00 (taniec współczesny)

II blok 13:00 (waacking, hip hop, freestyle)

Bilety 10 zł.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn