Już w najbliższy piątek Fundacja "Skryptorium" zaprasza o godzinie 18.00 do Adebaru na wieczór autorski Olafa Popkiewicza - archeologa, poszukiwacza, wieloletniego redaktora programu "Poszukiwacze historii", a od maja bieżącego roku - również autora książki "Z wykrywaczem przez Polskę".

Podczas tego spotkania Autor będzie promował swoją książkę. Dla mieszkańców Kołobrzegu istotne jest to, że Autor poświęcił cały rozdział wydarzeniom, jakie miały miejsce w Kołobrzegu w 1807 roku. W skali naszego kraju to jedyna tego typu książka, która zabierze Państwa w niesamowity świat znalezisk historycznych oraz wspaniałych odkryć i przygód. Pierwszy tom ma podtytuł "Zabór pruski" i tematycznie opisuje wydarzenia historyczne z rejonu dawnego zaboru pruskiego.

W książce wydarzenia historyczne są poprzedzone opowieściami, które wprowadzają w klimat miejsc lub wydarzeń. Bogactwo zdjęć, znalezisk i miejsc czyni tę książkę naprawdę wyjątkową. Podczas spotkania będzie możliwość spotkania z Autorem i nabycia autografu, a być może również specjalnej dedykacji.

Piątek, 5 lipca, godz. 18.00, Laboratorium Kultury ADEBAR w Kołobrzegu, wstęp wolny i dla każdego.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn