"Zapomniana Piosenka" zespołu Tango FOGG to projekt doświadczonych scenicznie artystów, który miał swoją premierę w grudniu 2014 roku w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu, gdzie zespół nagrał również swój premierowy krążek płytowy.

Od tego czasu Tango Fogg koncertował na wielu scenach muzycznych i teatralnych w całym kraju. Projekt ten jest wyrazem hołdu złożonego Mieczysławowi Foggowi - wielkiemu artyście w jego dwudziestą piątą rocznicę śmierci. Zespół obchodzi w tym roku 10 rocznicę powołania do życia. Pierwszy koncert odbył się w grudniu 2014 roku w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu.

ᅠOd tego czasu zespół zagrał setki koncertów na deskach teatralnych (min. Teatr Stary w Lublinie, Teatr Muzyczny w Poznaniu) oraz ośrodków kultury w całej Polsce. Ponadto członkowie zespołu powołali Stowarzyszenie Wspierania Sztuki, Edukacji i Terapii ArteFakt, w którym to artyści wykonują charytatywne koncerty dla osób starych, chorych i niepełnosprawnych przebywających w szpitalach, hospicjach i DPS-ach. W ramach autorskiego projektu pn. "Dni Sztuki i Zdrowia" zespół zagrał już ponad 100 koncertów.

4.07.2024 (czwartek) godz. 20.00

Koncert Tango Fogg „Zapomniana piosenka”

Krzysztof Samela, Radosław Elis z zespołem

Wstęp wolny

Scena plenerowa RCK

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn