Marek Niedzielski to muzyczny ekstrawertyk, któremu zdarza się niekiedy odpływać w natłoku introwertycznych myśli.

To właśnie one są głównym motorem napędowym w tworzeniu ciekawych kompozycji, którym nigdy nie brakuje przemyślanego tekstu i tworzącej się między wierszami relacji artysty ze swoimi słuchaczami. Jego muzyka pozbawiona jest niepotrzebnych ozdobników, by w myśl odwzorowania rzeczywistości - dostarczać nam jedynie najczystsze emocje, które nie zawsze są idealne. Nieoczywisty i nierzadko do bólu szczery marzyciel za pomocą brzmieniowego projektu chce stworzyć i skrupulatnie zacieśnić więź z odbiorcami, która według niego jest najważniejszą wypadkową bycia artystą.

Brzmienia Marka Niedzielskiego po raz pierwszy uraczyły nas w 2019 roku, kiedy to na rynku pojawiła się EP-ka zatytułowana "Pies". Chwilę później wtórował jej również debiutancki album artysty o nazwie "Aby do wiosny". To właśnie to wydawnictwo określiło nam styl twórczości Niedzielskiego, a także pokazało, że w indie klimacie okraszonym gitarowymi wstawkami czuję się on jak ryba w wodzie. Warto więc wyczekiwać nadchodzącego krążka artysty, który ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

12.07.2024 (piątek) godz. 20.30

Marek Niedzielski

Wstęp wolny

Scena plenerowa Adebaru

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn