W Inter Medicalu powstaje nowa przychodnia lekarska lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Rusza 1 kwietnia, zapisywać się można już od poniedziałku.

W Inter Medicalu 1 kwietnia ruszy nowa przychodnia lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Inter Medical SANATUS.

W Kołobrzegu będą przyjmować dr Sergiusz Karżanowski – lekarz rodzinny, lekarz sądowy i dr n. med. Aleksandra Markiewicz – specjalista medycyny rodzinnej oraz chirurgii ręki. W sumie ma być troje lekarzy.

Inter Medical SANATUS będzie mieściło się na czwartym piętrze w budynku Inter Medical przy ul. Łopuskiego 52 w Kołobrzegu

Od 01.03.21 można zapisywać się do nowej przychodni.

Można to zrobić na dwa sposoby:

- Wypełniając ankietę internetową na stronie  www.inter-medical.pl/poz  lub

- Wypełniając ankietę osobiście w godzinach pracy przychodni Inter Medical od godzi 8 do 18. Ankiety dostępne są na parterze przy wejściu.

Ważna informacja dla Pacjentów: 

Po wypełnieniu ankiety Pacjent nie traci możliwości korzystania z wizyt u swojego dotychczasowego lekarza pierwszego kontaktu. Pierwszego kwietnia Pacjent będzie automatycznie zapisany do nowej przychodni. Od momentu przesłania ankiety Pacjent może, też korzystać z usług POZ Inter Medical Sanatus takich jak: teleporada, zwolnienie lekarskie, e-recepta.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook