Na Skwerze Pionierów rozpoczął się montaż pawilonu gastronomicznego. To efekt rozstrzygniętego w tym roku przetargu na dzierżawę tej części działki. Umowa została zawarta na trzy lata.

 

Nowy pawilon gastronomiczny powstaje w pobliżu miejsca, w którym kilka lat temu znajdowała się budka z lodami. W zeszłym roku miasto ogłosiło przetarg na dzierżawę tego terenu.

Choć ogłoszenie o przetargu było zamieszczone na biuletynie urzędu miasta, radna Zielińska poinformowała, że wielu lokalnych przedsiębiorców nie wiedziało, że planowany był przetarg tego terenu.

Według Artura Dąbkowskiego każdy zainteresowany mógł wejść na stronę Biuletynu urzędu i wziąć udział w przetargu. 

Dzierżawca zobowiązany jest wykonać  na własny koszt  przyłącze energetyczne i wodno-kanalizacyjne oraz dokonać uzgodnień w tym zakresie. Wykonanie niezbędnych przyłączeń nie może powodować uszkodzeń drzew i krzewów na przyległym terenach zielonych.

 

Poniżej wizualizacja pawilonu.

wizualizacja

Komentarze  
+14 # pawilon 2021-04-08 15:23
No fajnie że będzie tam estetyczny pawilon. Ile było osób przystępujących do przetargu ? Natomiast prawdą jest że wielu lokalnych przedsiębiorców nie wiedziało o planowanym przetargu tego terenu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Tex 2021-04-08 15:35
Niech dzierżawi, niech pracuje i oby mu się wiodło. Tym wszystkim złośliwych, zazdrosnym i plującym jadem, którzy nie poznali gorzkiego smaku prowadzenia czegokolwiek własnego, zastanówcie się dwa razy zanim coś głupiego napiszecie.
Własny biznes często oznacza harówkę po 20 godzin na dobę, inwestycję własnych oszczędności w nadziei, że może coś wyjdzie, brak urlopów, niedziel czy innego wolnego. Często też płaci się własnym zdrowiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # luk 2021-04-09 12:35
Ponoć 36 tys za rok - dzierżawa - trochę mało. coś chyba po znajomości poszło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # karczma 2021-04-10 09:07
A zobacz za ile dzierżawił ktoś Karczmę Solną (dawną myśliwską). To dopiero śmiech na sali. Czy miasto na prawdę nie chce zarabiać na dzierżawie ? Tak mamy dużo kasy? No nie podnoście w takim razie podatku od nieruchomości dla zwykłego mieszkańca Kołobrzegu proszę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Info 2021-04-09 13:40
I cyk handelek kto na to pozwala i czemu 1 pawilon?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # drugi 2021-04-10 08:56
I jeszcze dałabym ogłoszenie na drugi może trochę mniejszy pawilon który będzie sprzedawał dania na ciepło i zimno (bez lodów) pomiędzy straganami z warzywami a kioskiem z lodami. Tak żeby klient miał większy wybór .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook