Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza we współpracy z Akademią Pomorską w Słupsku uruchamia studia dotyczące zastosowania nowoczesnej technologii 3D w edukacji. Rekrutacja już się rozpoczęła.

W Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza od 2016 roku realizowane są projekty w technologii 3D. Teraz szkoła postanowiła dać innym możliwość kształcenia się w tym kierunku, uruchamiając wspólnie z Akademią Pomorską w Słupsku specjalne studia.

Na studiach nie zabraknie elementów z architektury czy elektroniki.

W Sienkiewiczu cały czas realizowane są projekty 3D. Teraz trwają prace przy siódmym, przedstawiającym nasz Pałac Nadbrzeżny, najpiękniejszą budowlę przedwojennej na całym Pomorzu.

Nabór na studia 3D już się rozpoczął. Zajęcia będą się odbywały w dwóch semestrach.

Na studia z zastosowania nowoczesnej technologii 3D w edukacji można się zapisywać na stronie internetowej Akademii Pomorskiej w Słupsku.

 

Komentarze  
+2 # ? 2021-04-26 19:21
A jaki był on nasz , ten Pałac ? 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn