Od 4 sierpnia za bilety Komunikacji Miejskiej będziemy płacić więcej. Uchwałę w tej sprawie przyjęli radni podczas czerwcowej sesji Rady Miasta.

Decyzja o podniesieniu cen za bilety była nieunikniona. To konsekwencja pandemii, która mocno przełożyła się finanse Kominikacji Miejskiej. Przychody za 2020 rok były o połowę niższe w 2019. Dlatego w tej chwili podwyżki są jedynym sposobem aby poprawić sytuację finansową spółki. 

Podwyżki cen za bilety wejdą już 4 sierpnia. Po podwyżce za bilet normalny zapłacimy już nie 2,80, a 3,20. Podwyżka cen biletów w mieście przełoży się także na podwyżkę cen w gminie Kołobrzeg i gminie Dygowo. 

Od blisko dwóch miesięcy w autobusach Komunikacji Miejskiej funkcjonują kasowniki, pełniące rolę biletomatów. Dzięki nim za bilety możemy płacić kartą.

 

 

Komentarze  
+4 # Ivo 2021-07-22 08:35
Konkretnie, którzy radni głosowali za?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # do - Ivo 2021-07-22 19:58
Jak kto kto ? - Dąbkowski i jego kumple !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Sebciuś 2021-07-23 10:21
Cytuję do - Ivo:
Jak kto kto ? - Dąbkowski i jego kumple !


Czyli Woźniak i ekipa? Podobno to jego nowi kumple
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn