Dzisiaj Krystyna Gawlik, przewodnicząca kołobrzeskiego Klubu Pioniera obchodziła swoje 90 urodziny. Z tej okazji członkowie Klubu i Chóru Pioniera zorganizowali jubilatce małe przyjęcie, na którym nie zabrakło tortu, kwiatów, prezentów i najlepszych życzeń.

Przyjęcie zorganizowane z okazji 90 urodzin Krystyny Gawlik było dla solenizantki dużym zaskoczeniem. Popłynęły łzy wzruszenia.

Dzisiejsze przyjęcie było okazją do wspomnień. Krystyna Gawlik przyjechała do Kołobrzegu w 1945 roku jako czternastoletnia dziewczynka. Jak mówi, wszyscy byli dla siebie życzliwi i sobie pomagali.

Choć Krystyna Gawlik skończyła 90 lat to wciąż nie opuszcza jej energia, i jak zapowiedziała cały czas będzie działać na rzecz Klubu i Chóru Pioniera.

Z okazji 90 urodzin życzymy Pani Krystynie wszystkiego najlepszego.

 

 

Komentarze  
0 # Tutaj urodzona 2021-07-22 09:17
W imieniu dzieci seniorów ( nie będących już z nami)życzymy Pani p.Krysiu wszystkiego najlepszego.To dzięki Pani pamięć o naszych rodzicach,dziadkach trwa.Dzięki za" Skwer" im nazwany.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook