14-letni chłopcy dokonywali kradzieży pojazdów w rejonie Gościna. Zostali zatrzymani już w dwa dni po zgłoszeniu. Policjanci odzyskali skradzione mienie, a o losie nieletnich zadecyduje sąd.

W połowie lipca do Posterunku Policji w Gościnie zgłosił się mężczyzna, który powiadomił o kradzieży motoroweru. Mężczyzna zostawił swój pojazd pod domem i nie wiedział, jak doszło do kradzieży. Funkcjonariusze z Gościna dzięki podjętym czynnościom już w niecałe dwa dni po zgłoszeniu ujawnili skradziony motorower w lesie koło miejscowości Ołużna. Ponadto ich praca doprowadziła do zatrzymania dwóch sprawców tej kradzieży. Byli to 14-letni chłopcy. I choć mogłoby się wydawać, że to jedynie jeden bezmyślny wybryk nieletnich, policjanci ustalili, że chłopcy byli sprawcami innych kradzieży pojazdów. Funkcjonariusze ujawnili jeszcze jeden motorower i rower pochodzący z kradzieży.

14-latkowie przyznali się do zarzucanych im czynów. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

Komentarze  
+3 # rodzice 2021-07-21 20:53
A te dzieciaki mają rodzicow? Czy oni wiedzieli o skłonnościach dzieci? Trzeba objąć opieką całe rodziny, nie tylko kurator ale też pomoc psychologa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Mikolaj 2021-07-21 21:34
14chłopcy? (edit)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # podatnik 2021-07-22 05:55
i pewnie z religii mieli w szkole 5?a dekalog znają na 6?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook