Trwa remont ul. Wschodniej. Prace idą zgodnie z planem ale mieszkańcy pytają o drzewa. Nasadzone kilka lat temu buki czerwone zniknęły z fragmentu ulicy. Co się z nimi stało? 

Prace remontowe na ul. Wschodniej trwają. Kończy się układanie kanalizacji deszczowej. Rozpoczynają się prace przy budowie chodników i ścieżki rowerowej. 

Kilka lat temu wzdłuż tej ulicy rosły topole. Wycięto je. Po kilku nieudanych próbach w końcu z powodzeniem nasadzono buki czerwone.  Teraz kilkanaście z nich usunięto i nie jest to równoznaczne z wycinką. Drzewa zostały przesadzone, i rosną po drugiej stronie ulicy, przy garażach. Te, które się nie przyjmą mają być wymienione. 

Kilkanaście drzew przesadzono, no w ich miejscu powstanie ścieżka pieszo -  rowerowa. 

Remont ulicy Wschodniej ma potrwać do 9 listopada.

Komentarze  
0 # plany 2021-07-25 19:43
Tak to jest jak robi się rzeczy m.in. nasadzanie drzew bez planów zagospodarowania terenów. Co tam ? _Jak sie nie przyjmą kilkuletnie drzewka "to można je wyrzucić " :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook