Dzięki działaniom funkcjonariuszy zajmującym się walką z przestępczością narkotykową, znaczna ilość narkotyków nie trafi na czarny rynek. Podczas przeszukania pomieszczeń należących do 22-letniego kołobrzeżanina ujawniono mefedron, esctasy i marihuanę.

Kołobrzescy kryminalni, dzięki analizie zebranych materiałów podczas pracy operacyjnej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Kołobrzegu. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków. Podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń policjanci znaleźli substancje zabronione. W piwnicy zajmowanej przez 22-latka policjanci ujawnili narkotyki w postaci marihuany, 29 tabletek ecstasy i ponad 250 gram substancji psychotropowych w postaci mefedronu.

W związku z zebranym przez funkcjonariuszy materiałem dowodowym mężczyźnie postawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook