Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali 24-letnią kobietę, która w mieszkaniu posiadała substancje psychotropowe w postaci amfetaminy. Kobiecie postawiono zarzut, za który grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu prowadzą działania zmierzające do ustalenia, ujawnienia i zatrzymania osób, które łamią przepisy ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Wczoraj, w godzinach wieczornych funkcjonariusze udali się do mieszkania, gdzie dokonali zatrzymania kobiety. Kryminalni ujawnili w lokalu m.in. prawie 50 g substancji psychotropowych w postaci amfetaminy, do których posiadania przyznała się 24-latka.

W związku z tym kobieta została zatrzymana i przewieziona do komendy, gdzie postawiono jej zarzut posiadania narkotyków. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze  
+5 # kara 2021-11-24 17:00
Kara powinna być od 1 roku do 3 lat. A nie do 3 lat. Bo to oznacza że może dostać karę w zawieszeniu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # Stefan 2021-11-24 18:18
Ona jest niewinna! Jej narkotyki, jej życie, jej sprawa. Dręczenie człowieka przez Policję. Chory kraj.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # do Stefan 2021-11-25 07:27
Nie tak bardzo chory kraj jak napisałeś. Później tych młodych ludzi którzy chcą "korzystać z zycia" trzeba ratować, leczyć lub dawać renty jak za mocno przyćpają i mózg przestanie prawidłowo funkcjonować. A i żeby mieć na narkotyki potrafią okradać rodziców, sąsiadów...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook