Policjanci z wydziału kryminalnego kołobrzeskiej policji ustalili 34-letniego mężczyznę, który od 17 do 19 listopada dokonywał kradzieży środków z konta, uprzednio przywłaszczoną kartą płatniczą. Śledczy ustalili, że 34-latek dokonał 24 nieautoryzowanych transakcji skradzioną kartą.

W kołobrzeskiej komendzie prowadzono dochodzenie w związku ze zgłoszeniem przywłaszczenia karty płatniczej i dokonanych nieautoryzowanych płatnościach z tej karty. Po wnikliwej analizie zebranych informacji, kryminalni wytypowali 34-letniego mężczyznę, który skradzioną kartą płatniczą w ciągu trzech dni od 17 do 19 listopada dokonywał płatności zbliżeniowych w sklepach. Mężczyznę zatrzymano i przewieziono na komendę. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanych czynów. Śledczy ustalili, że nieautoryzowanych transakcji skradzioną kartą było 24 na kwotę 760 zł.

34-latkowi przedstawiono 24 zarzuty kradzieży z włamaniem na konto. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn