Funkcjonariusze OPP Szczecin odnaleźli sprawcę kradzieży rozbójniczej, który w jednej z kołobrzeskich drogerii ukradł perfumy i pobił pracownika ochrony. Dzięki ich zaangażowaniu mężczyzna już usłyszał zarzuty i zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

W ubiegłym tygodniu w jedynym ze sklepów z kosmetykami doszło do kradzieży perfum. Złodzieja zauważył pracownik ochrony i ujął na gorącym uczynku. Sprawca nie chciał jednak oddać fantów, szarpał się i kopał powodując złamanie żebra u ochroniarza. Pomimo tego pracownikowi udało się ująć sprawce i odzyskać skradzione mienie. Złodziej wykorzystał jednak sytuację i w chwili rozmowy pracownika ochrony z operatorem numeru alarmowego uciekł z miejsca zdarzenia.

Wspierający prace kołobrzeskich funkcjonariuszy Policjanci Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina dostali informację na temat całego zajścia. Funkcjonariusze od razu zorientowali się, że znają sprawcę kradzieży rozbójniczej, ponieważ niejednokrotnie był przez nich legitymowany podczas różnych interwencji. Policjanci opatrolowali rejony w których mógł przebywać mężczyzna i już po kilku chwilach zauważyli poszukiwanego mężczyznę. Po sprawdzeniu zatrzymano 29-letniego sprawcę i przewieziono do KPP Kołobrzeg. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący kradzieży rozbójniczej, a przestępstwo popełnił w warunkach recydywy, co oznacza, że karą jaką można wobec niego orzec jest pozbawienie wolności nawet do 15 lat. Zastosowano wobec niego również środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Komentarze  
+1 # Arek 2022-08-11 20:47
Ale tak to działa ktoś nie spodoba się komuś na ulicy jeden drugiego rozjedzie dostanie max 8 lat wyjdzie po 4 latach i jest ok.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # mieszkanka21 2022-08-12 07:42
Oby posiedział te 15 lat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # rex 2022-08-12 22:07
Cytuję rex:
przestępstwo popełnił w warunkach recydywy


Wypuszczajcie deb...a potem będziecie go szukać po Europie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook