W sobotę w Zaja Przystań Kultury odbył się wernisaż wystawy „W kontakcie z naturą” Przemysława Milewskiego. To wyjątkowe połączenie drewna i światła można będzie oglądać do 17 grudnia.

Zaja Przystań Kultury to nowe miejsce na kulturalnej mapie Kołobrzegu, której główną misją od samego początku, jest stworzenie przestrzeni dla każdego. Dlatego nie ustaje w swoich działaniach i po raz kolejny zaprosiła nas na coś zupełnie nowego w naszym mieście. W sobotę odbył się wernisaż wystawy „W kontakcie z naturą”, której tematem przewodnim jest drewno i światło. To połączenie przeniosło wszystkich w baśniowy, magiczny klimat. Wszystko dzięki Przemysławowi Milewskiemu, który jest autorem wystawy. Jest kołobrzeżaninem, miłośnikiem różnorodności natury, twórczości, spokoju i płynności. Tworzenie traktuje jako sztukę doskonalenia się i naukę poprzez zabawę.

Tą wystawą autor chce pokazać, że zupełnie inny świat ma wewnątrz, niż ten w którym tak naprawdę się poruszamy.

Na wystawie oglądać również możemy prace Grzegorza Bądkowskiego, który swoje dzieła tworzy m.in. z tego co znajdzie w lesie bądź co wypłynie z morza.

Wystawa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno tych młodszych jak i starszych. Kto chciałby przenieść się do krainy drewna i światła może odwiedzać Zaję Przystań Kultury przy ulicy Szyprów 1 od poniedziałku do piątku od 17 do 20. Wystawa będzie czynna do 17 grudnia. Ale Przystań się nie zatrzymuje, bo w planach ma kolejne wyjątkowe wydarzenia, które śledzić można na Facebooku Zaja Przystań Kultury. 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn