„Przybij Łapę”! - pod takim hasłem kołobrzescy motocykliści z klubu Brotherhood wraz ze Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt „Reks”, zoorganizowali zbiórkę wszelkich darów, które będą mogły polepszyć los przebywających tam zwierząt. W sobotę odbył się finał akcji.

W sobotę w Podczelu, w siedzibie klubu motocyklowego Brotherhood MC Poland odbył się finał organizowanej przez nich akcji na rzecz kołobrzeskiego schroniska. Udało się zebrać m.in. koce, karmy dla psów i kotów.

Podczas akcji można było poznać podopiecznego kołobrzeskiego schroniska, porozmawiać o adopcji i dowiedzieć się jak funkcjonuje przytulisko. W ramach akcji zorganizowano atrakcje dla najmłodszych, były poczęstunki oraz można było wylicytować ciekawe przedmioty.

Licytacje przedmiotów takich jak klubowy miś, szopka czy voucher do fryzjera będą odbywać się na Facebooku Brotherhood MC Poland na FB. Środki zostaną przekazane na rzecz kołobrzeskiego schroniska.

 

Komentarze  
+1 # Telma 2022-12-05 17:45
Wspaniale. Dziękuję za tę inicjatywę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn