Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu poszukuje zaginionego Radosława SENSKA. Ktokolwiek wie, gdzie może przebywać zaginiony proszony jest o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu lub najbliższej jednostki Policji.

Zaginiony Radosław SENSKA Nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony przebywa prawdopodobnie w Berlinie (Niemcy) od listopada tego roku, gdzie był widziany po raz ostatni. Zaginiony prowadzi włóczęgowski tryb życia, w przeszłości często spał pod mostami i w miejscach gromadzenia się osób bezdomnych.

Rysopis:

wiek 33 lat,

wzrost – 178 cm.,

szczupła budowa ciała,

włosy blond krótkie,

oczy koloru niebieskiego.

Cechy charakterystyczne:

Blizna na czole

Ostatnio widziany w - czarnej kurtce z napisem ‘PitBull’ z czerwonymi wstawkami.

Ktokolwiek zna jego miejsce pobytu lub posiada inne informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu, ul. Kilińskiego 20, telefonicznie: 47 78 46 511/512 lub najbliższą jednostką Policji.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn