Rozpoczęły się pierwsze przygotowania do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 28 stycznia. Rejestracja wolontariuszy rusza w poniedziałek 13 listopada.

Pozostało tylko 79 dni aby przygotować się do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”, a cel to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Kołobrzeg już rozpoczął przygotowania do wydarzenia.

Jak co roku nie zabraknie wielu atrakcji w mieście. Kołobrzeski sztab będzie się mieścił w Hali Milenium. 

Rejestracja wolontariuszy rusza 13 listopada. Do wydania będzie 225 puszek.

Sztab WOŚP zaprasza także do przynoszenia gadżetów na licytacje. Te podobnie jak w ubiegłych latach będą prowadzone w internecie. 

W trakcie konferencji prasowej niespodziewanie pojawił się patriotyczny akcent. Spontanicznie dołączyła do nas grupa przedszkolaków z "Ptasiego Podwórka" z Gościna, która pod opieką nauczycielek przemierzała miasto z biało-czerwonymi flagami.

A wszystkie informacje dotyczące przygotowań do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą podawane na bieżąco.

Więcej w konferencji poniżej.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn