W Laboratorium Kultury Adebar obyły się warsztaty edukacyjno-informacyjne z kołobrzeskimi klubami seniora dotyczące starań naszego miasta o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku.

Spotkanie poprowadziła prezydent Anna Mieczkowska oraz Ilona Grędas-Wójtowicz, zastępca prezydenta do spraw społecznych. Podczas spotkania seniorzy mieli okazję zapoznać się z historią naszego startu, procedurą konkursową oraz bieżącymi informacjami na temat podejmowanych działań i aktywizacji w obszarze kultury poszczególnych grup społecznych.

Jednym z tematów było poszerzanie kulturalnej mapy miasta i zwiększanie całorocznej oferty kulturalnej. Pytania uczestników warsztatów dotyczyły w szczególności finałowego etapu konkursu oraz możliwości, jakie daje uzyskanie tytułu Europejskiej Stolicy Kultury.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn