Miasto planuje wprowadzić kolejny program profilaktyki zdrowotnej na lata 2024-2029 pn. „Zdrowszy Kołobrzeg – profilaktyka przewlekłych bólów kręgosłupa wywołanych szkodliwymi warunkami pracy”. Uchwała w tej sprawie będzie rozpatrywana na najbliższej sesji Rady Miasta.

Program skierowany jest do osób w wieku od 20 do 59 roku życia. Rocznie z programu będzie mogło skorzystać 250 mieszkańców Kołobrzegu. Przypomnijmy, aby skorzystać z darmowych miejskich programów profilaktyki zdrowotnej trzeba posiadać Kołobrzeską Kartę Mieszkańca. Do realizacji programu „Zdrowszy Kołobrzeg – profilaktyka przewlekłych bólów kręgosłupa wywołanych szkodliwymi warunkami pracy”, Centrum Usług Społecznych uzyskało 40 procentowe dofinansowanie z NFZ. Natomiast od przyszłego roku w ramach pozyskanych środków unijnych to dofinansowanie będzie znacznie wyższe, ponad 85 procent.

Więcej w materiale wideo.

Komentarze  
0 # Sandra. 2024-06-17 07:14
W zeszłym roku byłam za młoda bo miałam 59 lat a nie 60. W tym roku jestem za stara bo w marcu skończyłam 60 lat. :eek:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn