W Berlinie odbyły się finałowe rozgrywki piłkarskie w ramach edukacyjnego projektu Fair Friends 2024 Discover the World. 24 klasy (6 klas z Kołobrzegu, 6 ze Szczecina i 12 z Berlina Pankow) rozegrały mecze w młodzieżowej formule na cztery bramki.

Celem turnieju było zaangażowanie jak największej ilości uczniów. Nadrzędną zasadą całego przedsięwzięcia było „fair play” na boisku i poza nim. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Kołobrzegu reprezentujący w rozgrywkach Austrię wywalczyli złoty medal. Pogoda dopisała. Uczniowie bawili się doskonale. W części oficjalnej turnieju uczestniczyła burmistrz Berlina Cordelia Koch, koordynatorzy projektu Fair Friends 2024 ze strony polskiej i niemieckiej oraz dyrektorzy kołobrzeskich szkół podstawowych.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn