W Nadmorskim Parku Kultury trwa Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych i Samolotów. Wydarzenie zakończy się w niedzielę.

Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych i Samolotów to wydarzenie, które łączy entuzjastów historii, wojskowości i techniki. Jest to już XXVI edycja zlotu, który po latach przeniósł się z Darłowa do Kołobrzegu, a dokładniej do Nadmorskiego Parku Kultury, mieszczącego się na terenie lotniska w Bagiczu. Podczas imprezy prezentowane są zabytkowe pojazdy wojskowe, a uczestnicy zlotu mogą przyjrzeć się im z bliska, a nawet przejechać historycznym sprzętem. Ale to nie wszystkie atrakcje jakie przygotowano, bo czekają nas jeszcze inscenizacje batalistyczne, loty widokowe, wojskowa kuchnia i bazar militarny, na którym można nabyć pamiątki i repliki sprzętu. A wieczorem posłuchamy największych polskich gwiazd. Już jutro zagra m. in. IRA, Urszula i Big Cyc, natomiast w sobotę Łydka Grubasa, BAJM i Blue Cafe. Dzisiaj wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, od jutra obowiązują bilety.

 

Komentarze  
+7 # dla dzieci dobra 2024-07-04 17:27
Przez setki lat wielkie Armie Świata
Deptały nasza Polska Ziemie

Może mamy tematu wojny już dosc MY POLACY ,?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # diament 2024-07-07 06:33
Uzdrowisko a zabawa w "militaryzm"?

Pomysl byl, klient produkt nie kupil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn