Zakończył się przetarg na dwa pawilony gastronomiczno-handlowe przy ul. Rodziewiczówny. Pawilony w tej lokalizacji zostaną wydzierżawione za ponad 120 tysięcy złotych rocznie. Nie było jednak chętnych na dzierżawę dwóch pawilonów przy Alei Nadmorskiej. Dlatego miasto ogłosiło kolejny przetarg.

Zakończyła się budowa pawilonów handlowo-gastronomicznych w strefie uzdrowiskowej. Powstały w dwóch lokalizacjach. Pierwsza, to działka przy nadmorskim deptaku, przy ul. Rodziewiczówny (przed wejściem do parku koło kortów tenisowych). Druga lokalizacja to Aleja Nadmorska i miejsce przy zejściu na plażę (niedaleko Morskiego Oka). Na Alei Nadmorskiej powstał pawilon dla czterech lokalizacji gastronomiczno-handlowych oraz zaplecze sanitarne. Przy ul. Rodziewiczówny powstał pawilon dla dwóch lokalizacji gastronomiczno-handlowych. I to na te pawilony zgłosiło się najwięcej chętnych w przetargu. Natomiast na pawilony przy Alei Nadmorskiej nie było żadnych chętnych. Stąd kolejny przetarg. Roczny czynsz wywoławczy wynosi 51 900 zł. netto oraz 52 700 zł. netto.

Przetarg odbędzie się 31 lipca w formie licytacji. Szczegółowe informacje znaleźć można w Biuletynie Informacji Publicznej urzędu miasta.

Komentarze  
+8 # Szok.2.0 2024-07-04 18:07
Może mi ktoś przypomnieć, ile wywalono pieniędzy z naszych podatków na te dwa pawilony, których nikt nie chce?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Pkp 2024-07-08 11:11
Ciekawe kto chce wyrzucenia z centeum Kołobrzegu najbardziej ekologicznego srodka transportu jakim jest kolej!!! - gdzies na za.upie... A w centrum ma być więcej przestrzeni dla samochodów!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn