Zabytkowe pojazdy wojskowe, inscenizacje batalistyczne, przejażdżki ciężkim sprzętem, loty widokowe, wojskowa kuchnia, bazar militarny i koncerty. Tak w skrócie można opisać  Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych i Samolotów, który trwał do niedzieli w Podczelu.

Jak już ostatnio informowaliśmy, na lotnisku w Bagiczu odbył się po raz pierwszy Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych i Samolotów, czyli wydarzenie, które łączy entuzjastów historii, wojskowości i techniki. Była to już XXVI edycja zlotu, który po latach przeniósł się z Darłowa do Kołobrzegu, a dokładniej do Nadmorskiego Parku Kultury. Imprezie towarzyszyły liczne koncerty, a wystąpili m .in. IRA, Urszula i Big Cyc, Łydka Grubasa, BAJM i Blue Cafe.

Jednak pomimo, ze koncerty cieszyły się dużym powodzeniem fani militariów przyjechali przede wszystkim ze względu na prezentowany sprzęt.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn