Dobre wieści dla fanów festiwalu Pol’and’Rock w Kostrzynie nad Odrą. Marszałek Olgierd Geblewicz podjął decyzję o uruchomieniu dodatkowych pociągów, które dowiozą uczestników z Pomorza Zachodniego. Będą to pociągi relacji Koszalin – Kostrzyn i powrotny Kostrzyn – Kołobrzeg.
Mam nadzieję, że chociaż trochę uda nam się pomóc z dojazdem na festiwal. Dla wielu osób to wydarzenie, na które czekają cały rok. Wbrew pozorom nie jest to tylko młodzież. Sam wspominam swoją wizytę na festiwalu bardzo miło – mówi marszałek Geblewicz.
 
Dodatkowe połączenia to dodatkowy przyspieszony pociąg regionalny relacji Koszalin – Kostrzyn, który ułatwi dotarcie na festiwal oraz powrotny Kostrzyn – Kołobrzeg. Szczegółowy rozkład godzinowy zostanie podany bliżej festiwalu.
 
Marszałek uzgodnił z Zachodniopomorskim Oddziałem Przewozów Regionalnych wzmocnienie o dodatkowe składy czterech par pociągów stałego kursowania na trasie Szczecin Główny – Kostrzyn, a także uruchomienie w dniach festiwalu dwóch par pociągów dodatkowych na trasie Szczecin Gł. – Kostrzyn -- Szczecin Gł.
Decyzja o uruchomieniu dodatkowych składów to pomoc dla mieszkańców regionu, chcących wziąć udział w festiwalu Pol’and’Rock, który odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 1-3 sierpnia br. Możliwe problemy z dojazdem pojawiły się, gdyż Spółka Przewozy Regionalne wycofała się ze współpracy z organizatorem, Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Także spółka PKP Intercity S.A. w okresie trwania festiwalu zamierza przekierować pociągi kursujące codziennie na inne trasy, z pominięciem Kostrzyna.
Za: www.wzp.pl
Komentarze  
0 # Maciej 2019-06-17 11:16
Jeszcze trochę i PiS odbije wszystkie urzędy w Województwie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Monsz Grarzyny 2019-06-17 12:09
Brawo! I jeszcze proponuje wysłać na Nowogrodzką ciśnieniomierz. Nie , żebym się martwił, ale chciałbym zobaczyć wynik :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-8 # sacsdcsdc 2019-06-17 13:37
zdelegalizować brudstock!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # 500+ 2019-06-18 15:56
Co prawda przyjeżdża trochę brudasów bo impreza jest darmowa ale klimat niepowtarzalny, muzyka przednia a i ludzie jacyś tacy życzliwi...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn