W Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Korzyścienku panuje sajgon. Do tej pory próbowano nam wmówić, że tam nie śmierdzi, twierdzi Krzysztof Plewko. Podczas wczorajszej komisji komunalnej, która odbyła się w Korzyścienku, radni mogli się przekonać, że tak nie jest.

Ten problem jest od lat, musimy zrobić wszystko żeby poradzić sobie z tym odorem, mówił podczas wczorajszej komisji komunalnej Krzysztof Plewko, który jest za przeniesieniem Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Korzyścienku.

Według Zenona Malinowskiego problemem jest jednak to, że nie ma tzw. przepisów antyodorowych.

Decyzję co dalej zrobić z Regionalną Instalacją Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Korzyścienku będzie musiała podjąć Rada Miasta. 

Radni odwiedzili kompostownie aby przekonać się jak uciążliwy jest panujący tam smród i zastanawiali się nad najlepszym rozwiązaniem tego problemu.

Prezes Zieleni Miejskiej jest za modernizacją, która miałaby polegać na wybudowaniu nowej hali stalowej.

 

Więcej na ten temat już wkrótce w materiale wideo.

Komentarze  
+11 # rysiu charzyno 2019-08-20 21:29
tam kierownictwo nie wie jak rzadzic a cała ta segregacja to 19 wiek.....jak dla mnie to zamknąć to w tej chwili.....ryszard Charzyno.......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Kibic 2019-08-21 03:10
smród musi być bo tam są odpady,a w perfumeriach to pachnie czy śmierdzi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Marek Młynarczyk 2019-08-21 12:52
Przypominam, że najbogatsi (przedsiębiorcy i hotele) nie są objęci uchwałą o opłatach za śmieci – ciekawe, dlaczego?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn