Bilety za symboliczne 10 zł rozeszły się na ten koncert w ciągu kilku godzin. Wczoraj wieczorem wszystkie miejsca w katedrze zastały zajęte. To w bazylice odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Golec uOrkiestry.

 

Punktualnie o godzinie 19, wczoraj rozpoczął się koncert kolęd i pastorałek Golec uOrkiestry w kołobrzeskiej katedrze. Mieszkańcy, którzy zawsze z entuzjazm przyjmują propozycję wspólnego kolędowania i w tym roku nie zrezygnowali tej możliwości. Wszystkie miejsca w bazylice zostały zajęte. 

Podczas koncertu można było usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy min Lulajże Jezuniu, Wśród nocnej ciszy, Cicha noc czy dzisiaj w Betlejem. 

Dla zespołu takie kolędowanie to wieloletnia tradycja. Co roku Golec uOrkiestra wyrusza w świąteczną trasę koncertową. Kolędy i pastorałki grają w Polsce i zagranicą.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn