W środę o 17.40 równolegle na antenie TKK, Radia Kołobrzeg oraz na naszym portalu emitowany będzie program z telefonicznym udziałem słuchaczy i widzów "Rozmowy z Widokiem na Powiat". Gościem będzie dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Liliana Korzeniewska. Pytania i opinie dotyczące życia powiatu można stawiać w trakcie trwania programu pod numerem telefonu 94 355 38 01, a także w komentarzach pod zapowiedzią.

Komentarze  
+5 # PrawdziwaHistoria 2020-01-15 17:09
Pani Dyrektor, na jakich zasadach odbywa się wypłata pieniędzy na usamodzielnienie i zagospodarowanie wychowanków opuszczających placówki opiekuńczo- wychowawczych? Znam przypadek mieszkańca z Kołobrzegu,który kilka lat temu otrzymał tylko jadą z wymienionych form pomocy pomoc, choć nie było żadnych przesłanek ku temu by drugą odmówić. Osoba ta kontynuowała naukę, prowadziła normalny tryb życia. Komentarz jaki ta osoba usłyszała w PCPR Kołobrzeg był taki,że ''pomoc się nie należy''. Osoba ta o tym,że pomoc się jednak należała dowiedziała od urzędnik, ale już kilka lat po ukończeniu 26 roku życia. Proszę wyjaśnić, czy jest jakiś przedział czasowy, aby do tematu powrócić i odwołać się od takiej niesłusznie wydanej decyzji?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn