O godzinie 10.05 zapraszamy na audycję „Studio Reduta”. Na początek odwiedzi nas starosta Tomasz Tamborski. Porozmawiamy o Magazynie Śledczym Anity Gargas poświęconym w całości staroście i wyemitowanym w ubiegłym tygodniu na antenie TVP1.

W odróżnieniu od telewizji publicznej, pozwolimy zainteresowanemu na ustosunkowanie się do przestawionych w materiale zarzutów.

Następnie porozmawiamy z Kamilem Barwinkiem, kołobrzeskim koordynatorem Fundacji Wolne Miejsce. Za kilka dni startuje zbiórka produktów niezbędnych do zorganizowania 7. edycji Wigilii dla Samotnych w Kołobrzegu.

Około 10.40 połączymy się z Jackiem Pawłowskim, prezesem Fundacji Na Przekór Przeciwnościom. Poruszymy temat jesienno-zimowej depresji.

Po godzinie 11. spotkamy się Marcinem Gauerem z wydawnictwa Kamera i porozmawiamy o nowej pozycji popularno-naukowej na rynku wydawniczym, dotyczącej Bazyliki Mariackiej.

"Studio Reduta" na żywo, między 10:00 a 11:30. Zapraszają Piotr Rybczyński i Robert Dziemba.

Komentarze  
+2 # Nie ma narzędzi 2021-12-08 16:43
Handelek trwa na ul.Reymonta...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn