O godzinie 10.05 zapraszamy na audycję „Studio Reduta”. Na początek odwiedzi nas zastępca prezydent do spraw społecznych Ilona Grędas- Wójtowicz. Od 20 grudnia do 9 stycznia po raz kolejny czeka uczniów szkół podstawowych nauka zdalna, natomiast przedszkola i żłobki pozostaną otwarte.

Następnie porozmawiamy z powiatowym rzecznikiem konsumentów Anetą Cieślicką. Poruszymy temat zakupów przedświątecznych i prezentów.

Około 10.40 połączymy się z Komisją Rewizyjną. Tematem dzisiejszych obrad będzie kontrola problemowa w zakresie procedury wyboru obsługi prawnej dla Gminy Miasto Kołobrzeg w latach 2018 -2021.

Po godzinie 11. spotkamy się z Małgorzatą Maj, pełnomocnikiem prezydenta do spraw równego traktowania.

"Studio Reduta" na żywo, między 10:00 a 11:30. Zapraszają Piotr Rybczyński i Robert Dziemba.

Komentarze  
-2 # Leon 2021-12-15 08:27
"Krzysztof Plewko przeprasza Pana Arkadiusza Ambroziaka za rozpowszechnianie nieprawdziwych i zniesławiających Jego osobę informacji. Przeprasza również za zamieszczanie obraźliwych pomówień i insynuacji."

Panie Jacku jak pan skomentuje ten fakt?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook