Zawodnicy i zawodniczki UKS OPP Powiat Kołobrzeski uczestniczyli w I Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej kadetek i kadetów zorganizowanym przez Akademie Siatkówki Pliński&Wika. W ciągu trzech podopieczni UKS OPP Powiat Kołobrzeski rozegrali kilka spotkań z mocnymi rywalami z całej Polski.

Zawodniczki trenera Piotra Bogdanowicza zmierzyły się między innymi z zespołami z Gdańska, Rumii oraz Pucka. Po trzy dniowej rywalizacji dziewczęta zajęły 7 miejsce w Turnieju, notując kilka wartościowych wyników, przy okazji zabierając bagaż doświadczeń.

W Turnieju męskim mieliśmy natomiast dwóch przedstawicieli z klubu UKS OPP w kategorii kadeta. Zawodnicy trenera Dariusza Cholki po zaciętych spotkaniach w fazie grupowej i odniesieniu kilku zwycięstw znaleźli się w ścisłym finale turnieju, w którym o końcowym zwycięstwie decydował "bratobójczy" pojedynek. W ten sposób w I Edycji Turnieju zespoły z Kołobrzegu zajęły dwa pierwsze miejsca. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcel Kuczera, pierwszego zespołu Mateusz Romaniuk, a drugiego Filip Kawiński.

Turniej jest etapem przygotowań kołobrzeskich zespołów do rozgrywek ligowych.

Zdjęcia: UKS OPP Powiat Kołobrzeski

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook