Nietypowo, bo w czwartek 24 marca o godzinie 19:00 zmierzymy się w Pruszkowie z miejscowym Zniczem. Podopieczni trenera Spychały zajmują obecnie 14 miejsce w lidze i walczą o dalszy byt w Suzuki 1 Lidze Mężczyzn. W ostatnim spotkaniu po walce ulegli Górnikowi 86-76.

Liderami Znicza są: były zawodnik Kotwicy Łukasz Bodych średnio 14 punktów i 8 zbiórek na mecz, Szymon Walczak średnio 13 punktów, 3 zbiórki i 3 asysty na mecz, Karol Kamiński średnio 13 punktów, 5 zbiórek i 3 asysty na mecz. Wspomagani są przez Karola Dębskiego, Arkadiusza Adamczyka i dobrze znanego w Kołobrzegu Adriana Sulińskiego. Sporą stratą dla pruszkowian jest powrót w trakcie sezonu Łukasza Uberny do WKK Wrocław.

Znicz zdobywa średnio 74 punkty, tracąc aż 82. Zajmują oni ostatnie miejsce w lidze pod względem celnych rzutów z gry (średnio 26 na mecz). Pruszkowianie są na ostatnim miejscu również pod względem skuteczności z gry (średnio 40% na mecz). Wykonują dużą ilość rzutów z dystansu (średnio 27 na mecz). Z pewnością nie będzie to łatwy mecz dla podopiecznych trenera Franka z walczącą o życie drużyną z Pruszkowa.

Mecz ten odbędzie się w czwartek 24 marca o godzinie 19:00 i transmitowany będzie na żywo na kanale You Tube Polskiego Związku Koszykówki.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn