Po zorganizowaniu ogólnopolskich zawodów dla gimnazjalistów przyszedł czas na pokazanie swoich umiejętności strzeleckich wśród seniorów. Zawodnicy Klubu Strzeleckiego Kołobrzeg wystrtowali na zawodach w Międzyrzeczu i w Białogardzie.
I tak Krzysztof Bonczek wybrał się na zawody koło Międzyrzecza . Startując w pięciu konkurencjach pierwsze miejsca zdobył w pistolecie centralnego i bocznego zapłonu. Najlepszy był również w strzelbie gładkolufowej, a w pistolecie dowolnym na dystansie 50m uplasował się na trzecim miejscu. W ostatniej piątej konkurencji również nie zawiódł , w karabinie sportowym zajął 3 miejsce na podium. Tak więc 5 konkurencji 5 medali.
W kolejnych zawodach odbywających się w Białogardzie uczestniczyło już 6 zawodników. Większość z nich miała nadzieję na zdobycie miejsca na podium. Konkurencja jednak była duża bo przyjechało ponad 50 zawodników. W konkurencjach pistoletowych najlepiej zaprezentował się Andrzej Borkowski, który był najlepszy z dużego kalibru a z małego kalibru był trzeci. W konkurencji karabinowej najlepszy okazał się Jacek Niewęgłowski a Konrad Drobek był trzeci, który również może pochwalić się drugim miejscem z pistoletu małego kalibru.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook