W Szczecinie dobiegła końca Zachodniopomorska Liga Pływacka. IV edycja obfitowała w bardzo dobre wyniki pływaków Miejskiego Klubu Pływackiego Kołobrzeg z roczników 2007 i 2008.
Medaleprzywieźli: Blanka Biedrzycka - srebro na 50m stylem grzbietowym i brąz na 100m stylem zmiennym i Aleksander Pujanek - brąz na 100m stylem klasycznym. Dobrze spisali się także Szymon Biłeńki, Alan Fedasz i Kornelia Żurowicz, którzy zajmowali miejsca w pierwszych dziesiątkach swoich konkurencji. 

Zawody w Szczecinie były podsumowaniem czterech edycji startów młodych pływaków. 

W klasyfikacji finałowej trzecie miejsce w roczniku 2008 wśród dziewcząt zajęła Blanka Biedrzycka, a wśród chłopców Alan Fedasz był piąty. W roczniku 2007, trzecie miejsce po czterech edycjach zawodów zajął Szymon Biłeńki, a na czwartym miejscu został sklasyfikowany Aleksander Pujanek. Zachodniopomorska Liga Pływacka była najważniejszą imprezą pływacką w województwie dla roczników 2007 i 2008.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook