Rozgrywki Nadmorskiego Basketu Amatorskiego wchodzą w decydującą fazę. W pierwszym meczu finałowym Zetbud pokonał drużynę Żulicki Centrum Ogrodnicze 69:62.
Mecz był godnym finału widowiskiem. Zawodnicy obu ekip wykazali duże zaangażowanie, dzięki czemu spotkanie obfitowało w ciekawe wydarzenia na parkiecie i zwroty akcji. Pierwsza kwarta to zdecydowane i dość zaskakujące uderzenie Zetbudu, który agresywną i dobrze zorganizowaną defensywą tak skutecznie przeciwdziałał atakowi Żulickiego, że zawodnicy tej ekipy w pierwszych 10 minutach zdołali zdobyć zaledwie 5 punktów. W drugiej kwarcie gra się już bardziej wyrównała. Natomiast trzecia kwarta to popis strzelecki Żulickiego, który szybkimi skutecznymi akcjami siał zamęt w szeregach defensywnych Zetbudu. Po trzech kwartach był remis i gra zaczynała się od nowa. Tym razem po dwóch nieco „przespanych” odsłonach Zetbud powrócił do szczelnej obrony. Żulicki nie zamierzał jednak odpuszczać i walka trwała do ostatniej minuty. W końcowym rozrachunku to ZETBUD okazał się lepszy i w rywalizacji do dwóch wygranych objął prowadzenie. Rozgrywano też mecze o niższe lokaty, także w systemie do dwóch wygranych. W pierwszym meczu o 3 miejsce Balticus pokonał Megatur 103:77, a w meczu o piątą pozycję Akropolis wygrał ze Starówką Basket 93:75.